لطفا این خط مشی ها را با دقت مطالعه نمایید تا با سیاست ها و تمهیدات ما نسبت به اطلاعاتتان و نحوه ی برخوردمان با آنها آشنا شوید. در صورتی که با سیاست ها و تمهیدات ما موافق نیستید، نمی توانید از وبسایت afrafile.com استفاده نمایید. با استفاده و یا دسترسی به این سایت، شما با این خط مشی های حریم خصوصی موافقت کرده اید. هرچند تلاش ما براین است که خط مشی کنونی حفظ شود و ادامه یابد، اما ممکن است این خط مشی گاهی اصلاح شده و بروز گردد. ادامه ی استفاده ی شما از این وب سایت بعد از اعمال تغییرات، به عنوان موافقت با آن تغییرات در نظر گرفته خواهد شد، بنابراین لطفا این خط مشی را هر از گاهی جهت اطلاع از آخرین به روزرسانی ها چک کنید.

 • این وب سایت از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت کرده و براساس این قوانین اداره می شود.
 • هر فرد تنها می تواند یک حساب کاربری داشته باشد.
 • کاربران می پذیرند کلیه اطلاعات درخواستی موقع ثبت نام را مطابق با واقعیت، صحیح و به روز وارد کنند و شخص کاربر مسئول عدم صحت و به روز نبودن اطلاعات است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، وب سایت افرافایل هیچ گونه مسئولیتی در مورد خسارات و مشکلات ناشی از عدم اعتبار اطلاعات اعلامی بر عهده نخواهد داشت.
 • کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کند و مسئولیت همۀ فعالیت هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات مربوط به افرافایل انجام می شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.
 • تغییر در محصولات دیگر فروشندگان و فروش آنها به هر نحو غیر مجاز می باشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.
 • افرافایل پلتفرم خرید و فروش فایل و محتوای دیجیتال می باشد. محتوایی که فروشنده برای فروش در افرافایل قرار می دهد ۸۰٪ از مبلغ فروش سهم خود فروشنده می باشد و ۲۰٪ به افرافایل تعلق می گیرد. افرافایل برای محتوای رایگان هیچ مبلغی از فروشنده دریافت نمی کند!
 • ارزش گذاری محتوای فروشنده ها به عهده ی خود آنها می باشد.
 • خریدار مبلغ مربوط به هر سفارش را می تواند از طریق کلیه ی کارت های بانک های عضو شبکه ی شتاب و یا از کیف پول خود در افرفایل پرداخت نماید.
 • افرافایل یک پلتفرم تجاری است و لذا امکان حذف یک حساب کاربری به جهت جلوگیری از مشکلات و سوء استفاده های احتمالی آتی وجود ندارد.
 • در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان مرجوع نمودن محصول امکان پذیر نیست:
  - خرید اشتباه؛
  - خرید تکراری؛
  - عدم توجه به توضیحات و امکانات فایل؛
  - عدم توجه به نیازمندی های لازم جهت نصب و استفاده از فایل که در توضیحات درج شده است؛
  - عدم توانایی در استفاده از فایل به دلیل ضعف دانش فنی؛
  - عدم تجهیز به نیازهای موردنظر شما در شرایطی که در توضیحات محصول نیز این امکانات درج نشده باشد؛
  - عدم نیاز به فایل؛
  - عدم استفاده از فایل
 • امکان بازگشت وجه شارژهای انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد.
 • خریداران تا 24 ساعت پس از خرید فایل فرصت دارند که نسبت به بررسی کامل و دقیق موارد تحویلی اقدام نموده و در صورت وجود کاستی یا مغایرت در توضیحات فایل و فایل ارائه شده به ایشان، درخواست لغو خرید خود را از طریق تیکت ثبت نمایند و افرافایل موظف است ضمن پیگیری مغایرت از فروشنده فایل، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت افرفایل صرفاً کسر وجه محصول از حساب فروشنده، عودت وجه به خریدار و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود. عدم ارسال تیکت در این مدت به منزله ی تایید فایل خریداری شده خواهد بود.
 • ذکر هر نوع امکان و قابلیت و یا خدمات برای یک محصول در صورتی که آن محصول چنین امکانی را پشتیبانی نکند و یا به صورت ناقص پشتیبانی کند، تخلف محسوب می گردد و در صورت اعتراض خریدار وجه پرداختی ایشان از حساب فروشنده مرجوع و با فروشنده متخلف برخورد خواهد شد.
 • افرافایل برای کمک به فروش بیشتر فایل ها می تواند در کمپین های مناسبتی تا 50درصد تخفیف، بدون اطلاع رسانی بر روی فایل ها لحاظ کند.
 • برای برداشت موجودی قابل برداشت کیف پول خود، باید اطلاعات حساب بانکی یکی از بانک های عضو شتاب در کشور، به همراه نام مندرج روی کارت بانکی و تصویر کارت ملی خود را ارائه دهید. (مسئولیت ارائه اطلاعات اشتباه در صورت انتقال وجه به حساب اشتباهی بر عهده ی کاربر است.)
 • این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می شود و تبادل هرگونه محتوای مجرمانه، خلاف شئونات اخلاقی، عرفی، حقوق بشر و قوانین جمهوری اسلامی ایران سبب مسدود شدن حساب کاربری می گردد.
 • ثبت فایل و ارائه ی خدماتی که به هر شکل شامل موارد زیر باشند، در وب سایت افرافایل مجاز نیست:
  - مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه
  - نقض حریم شخصی افراد
  - استفاده از عبارات و کلمات نامناسب
  - توهین به هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت ها، لهجه ها، و گویش های مختلف
  - برنامه و روش های عبور از فیلترینگ
  - برنامه و روش های هک غیرمجاز
  - انواع بدافزارها
  - خدمات واسطه گری مالی و سبدگردانی
  - فعالیت های غیرمجاز بازاریابی شبکه ای و هرمی
  - ابزارها و روش ها و سایر مصادیق جرایم رایانه ای
  - فایل هایی با محتواهای نامطلوب که ممکن است برای اعتبار سایت تأثیرات منفی به دنبال داشته باشد
  - بانک شماره تلفن ها و یا تلفن های همراه
  - بازی رایانه ای بدون ارائه ی مجوز از بنیاد ملی بازی های رایانه ای
  - مشاوره های تخصصی در حوزه ی سلامت (نظیر رژیم غذایی) بدون ارائه ی مجوزهای مربوطه
  - کتاب های الکترونیکی بدون مجوز نشر دیجیتال
  - خدمات مرتبط با خرید و فروش و انجام و تدوین پایان نامه و پروژه و پروپزال دانشجویی
  - انواع نرم افزارها و اپلیکیشن ها بدون هولوگرام
  - انواع لایسنس ها
  - انواع ضمانت های بلندمدت
  - محتواهای آموزشی و ... فقط توسط صاحبین اثر (با ارائه ی مستندات مالکیت) و یا با ارائه ی مجوز بازفروش قابل انتشار در سایت هستند
 • در صورت مشاهده ی محتوای خلاف حقوق مالکیت معنوی و قانون و اصول و عرف، در صورت هر کدام از موارد زیر، نسبت به حذف محتوا و عودت وجه به خریداران اقدام خواهد شد:
  - شکایت خود شخصی که این محتوی موجب تضییع حق و آسیب وی شده است؛ با ارائه ی مدرک و استعلام
  - درخواست سازمان قضایی یا اجرایی ذی صلاح
  - شکایت تعداد زیادی از افراد نسبت به محتوای مندرجه
  - تشخیص کارشناسان سایت مبنی بر نامناسب بودن محتوا
 • افرافایل می تواند قرارداد حاضر را به صلاحدید خود و در هر زمان تغییر دهد. قرارداد اصلاح شده فوراً پس از قرار گرفتن بر روی وب سایت یا در زمانی که افرافایل تعیین می نماید، لازم الاجرا خواهد شد و کاربر مسئولیت بررسی به روزرسانی احتمالی قرارداد را بر عهده دارد. پس از لازم الاجرا شدن این تغییرات به منزله قبول آن است .

برای ارسال فایل های خود برای فروش ابتدا باید در سایت ثبت نام نمایید و سپس از طریق دکمه فروش در افرافایل در منوی بالا سمت چپ سایت اقدام به فروش نمایید.