بارکدزن برای سپیدار
توضیحات

سپیدار یکی از نرم افزارهای مطرح در زمینه حسابداری و تولید است که ویژگیهای مربوط به خود را دارد اما یکی از مسائلی که در استفاده از این نرم افزار با آن مواجه میشوید امکان چاپ بارکد برای محصولات ثبت شده است.

در نرم افزار سپیدار اگر نخواهیم بگوییم امکان چاپ بارکد وجود ندارد باید قبول کنیم که بسیار پر دردسر و زمانبر است با توجه به تجربه شخصی که در این زمینه داشتم تصمیم به ساخت نرم افرای جهت تسهیل در چاپ بارکد برای بانک اطلاعاتی سپیدار کردم.

نرم افزار"دستیار" مستقیما به بانک اطلاعاتی سپیدار متصل و داده های مورد نیاز را واکشی میکند بدون اینکه تغییری در داده های اصلی ایجاد کند این اطلاعات شامل کد کالا، نام کالا، قیمت فروش میباشد.

با کمک "دستیار" شما میتوانید با چند کلیک ساده برای هر محصولی بارکد چاپ کنید چه با قیمت یا بدون قیمت همچنین به سادگی میتوانید برای فاکتور یا پیش فاکتور های صادر شده بارکد چاپ کنید ضمنا مشکلی با ورود کاراکتر "ی" و "ک" که در سپیدار بصورت "ي" و "ك" ثبت میشود نخواهید داشت.

جهت اطمینان از عملکرد عملکرد نرم افزار ابتدا نسخه آزمایشی و مجانی آنرا از قسمت پیش نمایش دانلود و تست بفرمایید که با نسخه اصلی تنها محدودیت در تعداد چاپ بارکد میباشد.

موقع نصب ممکن است نیاز به نصب Net FrameWork باشد که ویندوز بصورت خودکار آنرا از وبسایت مایکروسافت دانلود و نصب خواهد نمود.

محصول "دستیار من" ارتباطی با شرکت همکاران سیستم ندارد

موفق و پیروز باشید.

 

پیش نمایش فایل

دانلود پیش نمایش

نظرات کاربران
برای ارسال نظر ابتدا وارد و یا عضو سایت شوید.
اطلاعات فایل
تاریخ انتشار:
31 شهریور 1401
فرمت فایل:
EXE