کاراکتر شوالیه

کاراکتر شوالیه

maziyar zohdi maziyar zohdi

تاریخ انتشار: 03 شهریور 1400
مدل تخت چوبی 3D Max

مدل تخت چوبی 3D Max

سپیده ابابیل سپیده ابابیل

تاریخ انتشار: 07 اسفند 1399
مدل سه بعدی اتاق نشیمن 3D Max
مدلسازی اتاق و آشپرخانه مبتدی 3D Max
دانلود آبجکت آماده مبل /3D Max
دانلود آبجکت آماده صندلی/3D Max

دانلود طرح مدل و آبجکت سه بعدی

این که آیا شما یک توسعه دهنده بازی های ویدئویی تازه کار هستید یا یک هنرمند یا طراح با عشق به 3D می توانید با گنجاندن مدل های سه بعدی و آبجکت های تری دی مکس با کیفیت بالا در کار خود به نتایج برجسته ای برسید. این آبجکت های سه بعدی برای نشان دادن موجودات بی جان یا زنده استفاده می شوند و بیشتر به دلیل استفاده در فیلم ها و بازی های ویدئویی شناخته می شوند. آنها به ویژه در این صنایع مورد استفاده قرار می گیرند زیرا به شما امکان می دهند شخصیت های واقع گرایانه ایجاد کنید و دنیای مجازی را زنده کنید. اما این تنها دلیل نیست:

مدلهای سه بعدی منبع طراحی ضروری هستند. این روزها همه چیز سه بعدی می شود. و بیشتر به این دلیل است که می توانید با کمک یک مدل سه بعدی به طور کامل هر پروژه خلاقانه ای را تحقق ببخشید. به عنوان مثال ، در نهایت می توانید ایده ای را که برای کارتون داشتید متحرک کنید یا طرح های داخلی خود را برای مشتری بعدی خود به نمایش بگذارید.

مجموعه مدل ها و آبجکت های سه بعدی

مدل های 3 بعدی می توانند برای پروژه های مختلف خلاقانه استفاده شوند. هر نوع کاری را که انجام می دهید، یک مدل سه بعدی یک دارایی عالی برای تصاویر واقعی است. مانند دانلود مدل سه بعدی ماشین های ایرانی، آبجکت انسان 3d max، مدلهای آماده 3d max، مدل سه بعدی کامپیوتر،  مدل سه بعدی ماسک، مدل سه بعدی حیوانات، مدل سه بعدی انسان، مدل سه بعدی ساختمان و ...