فیلتر فرمت فایل

لغو همه فیلترها

دانلود آبجکت پنجره سنتی ارسی
فایل اسکچاپ محوطه سازی و باغچه
مدل سه بعدی آبنما اسکچاپ
فایل اسکچاپ نمای مدرن مجتمع مسکونی 6 طبقه
مدل 3dmax از سوله به ابعاد 9x24
فایل 3dmax از سوله به ابعاد 12*9
صحنه آماده ایوان مقرنس
مدل سه بعدی سایبان خودرو به ابعاد 5*14 متر
ابجکت نرده شاخ گوزنی

ابجکت نرده شاخ گوزنی

saman yousefi saman yousefi

تاریخ انتشار: 18 آبان 1402
خانه تاریخی ماپار

خانه تاریخی ماپار

saman yousefi saman yousefi

تاریخ انتشار: 27 مهر 1402
صحنه آماده خانه جنگلی سنتی شیکیلی
مدل 3dmax از سوله به ابعاد 12*9

مدل 3dmax از سوله به ابعاد 12*9

mosa lahmi mosa lahmi

تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1402
فایل اسکچاپ آشپزخانه مدرن

فایل اسکچاپ آشپزخانه مدرن

3d-file design 3d-file design

تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1402
مدل سه بعدی پروژه ویلایی 3D MAX

مدل سه بعدی پروژه ویلایی 3D MAX

hadi alamara hadi alamara

تاریخ انتشار: 05 فروردین 1402
فایل اسکچاپ نمای مدرن مجتمع مسکونی
تلویزیون LG

تلویزیون LG

Amir Mohammed Yaghobi Amir Mohammed Yaghobi

تاریخ انتشار: 13 خرداد 1403
آیینه مدرن و میز

آیینه مدرن و میز

sanaz navidi sanaz navidi

تاریخ انتشار: 10 خرداد 1403
لامپ ایستاده چمنی

لامپ ایستاده چمنی

جواد جوان دلاور جواد جوان دلاور

تاریخ انتشار: 10 خرداد 1403
مدل سه بعدی اسلحه کلت کمری

مدل سه بعدی اسلحه کلت کمری

Mahmoud Zare Mahmoud Zare

تاریخ انتشار: 07 خرداد 1403
فایل تری دی مکس اتاق خواب مدرن با رندرها
آبجکت مهره سرباز شطرنج

آبجکت مهره سرباز شطرنج

maryam vafaiee maryam vafaiee

تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1403
اتاق خواب مستر لاکچری

اتاق خواب مستر لاکچری

3d-file design 3d-file design

تاریخ انتشار: 25 اردیبهشت 1403
مدل سه بعدی مبل 3 نفره چوبی
دستگاه سی ان سی پلاسما

دستگاه سی ان سی پلاسما

زهرا کرامت زهرا کرامت

تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1403

دانلود مدل سه بعدی

در رشته هایی مانند طراحی صنعتی و معماری، کاربرد مدل های سه بعدی بسیار زیاد است و دانشجویان زیادی به این طرح ها نیاز دارند تا بتوانند پروژه های درسی خودشان را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

ایجاد یک مدل سه بعدی در حالت عادی هم نیاز به تخصص زیادی دارد و هم بسیار زمان بر است و اگر هم این کار را برون سپاری کنید، ممکن است هزینه های میلیونی برایتان داشته باشد. به همین خاطر بهترین روش برای انجام این کار استفاده از دانلود مدل سه بعدی است.

شما در هر رشته ای که باشید می توانید با پیدا کردن و دانلود مدل سه بعدی موردنظرتان، به راحتی پروژه را انجام داده و آن را تحویل دهید تا بتوانید نمره را دریافت کنید. همچنین شما می توانید روی مدل دانلودی تغییرات دلخواه خودتان را نیز انجام دهید تا بتوانید آن را به یک پروژه اختصاصی تبدیل کنید.

 

دانلود آبجکت سه بعدی

آبجکت ها در طراحی سه بعدی پروژه های معماری نقش بسیار مهمی دارند و می توانند پروژه را زنده تر و زیباتر کنند. دانلود آبجکت تری دی مکس و اتوکد کاری است که تمامی دانشجویان و مهندسان معماری انجام می دهند تا بتوانند نیازهای خودشان را برطرف کرده و پروژه هایی حرفه ای طراحی کنند.

شما می توانید با توجه به نیاز خودتان، اقدام به دانلود مدل سه بعدی کنید و آن را در پروژه های معماری استفاده کنید تا به بهترین شکل ممکن بتوانید پروژه موردنظر را انجام دهید.

 

دانلود پروژه های اماده 3d max 

تری دی مکس یکی از نرم افزارهای تخصصی برای سه بعدی سازی است که توسط دانشجویان رشته های معماری مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار امکان سه بعدی سازی یک نقشه یا طرح را به ما می دهد و می توانیم با استفاده از آن کارهای فوق العاده ای انجام دهیم.

اما نکته مهم این است که خیلی از دانشجویان معماری به این نرم افزار مسلط نیستند و نمی توانند کار سه بعدی سازی را خودشان انجام دهند، در این وضعیت دو روش برای انجام پروژه وجود دارد. روش اول این است که کار را برون سپاری کنند که این روش می تواند هزینه زیادی برایشان ایجاد کند.

روش دوم این است که با استفاده از دانلود پروژه های اماده 3d max به انجام پروژه خودشان بپردازند. شما می توانید با دانلود مدل سه بعدی موردنظر خودتان برای تری دی مکس، راحت تر و با هزینه ای بسیار کم پروژه را به انجام برسانید.

 

مدل سه بعدی ماشین

دانشجویان رشته هایی مانند مکانیک معمولا برای طراحی و بررسی یک ماشین، نیاز دارند که مدل سه بعدی ماشین موردنظرشان را طراحی کرده و آن را ارائه دهند تا بتوانند کارهای بررسی را راحت تر پیاده سازی کنند.

پیاده سازی مدل ماشین کار بسیار سختی است و هم به تخصص زیادی نیاز دارد و هم زمان بر است. برای برطرف کردن این نیاز بهترین راه حل دانلود مدل سه بعدی ماشین است. با دانلود مدل سه بعدی ماشین موردنظر شما می توانید به راحتی کار بررسی و شخصی سازی مدل را انجام داده و آن را ارائه دهید. همچنین نمونه های آماده معمولا جزئیات حرفه ای دارند که شاید خودتان نتوانید آنها را در طرح سه بعدی رعایت کنید.

 

دانلود پروژه های اماده اتوکد

نرم افزار اتوکد نیز یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در رشته معماری است و دانشجویان این رشته بسیار زیاد از این نرم افزار استفاده می کنند. در اتوکد می توان نقشه ها را پیاده سازی کرده و آنها را شخصی سازی کرد و نماهای مختلف ساختمان را نیز می توانید در این نرم افزار رسم کنید.

ایده پردازی و اجرای یک نقشه از ابتدا بسیار سخت و زمان بر است و می تواند ساعت ها شما را درگیر کند. به همین خاطر بهترین کار این است که با دانلود پروژه های آماده اتوکد کار خودتان را راحت کنید و طرح موردنظر را ویرایش و شخصی سازی کنید تا به نیاز شما نزدیک تر شود.

در سایت افرافایل، می توانید انواع مدلهای سه بعدی و آبجکت های تری دی مکس را دانلود کنید و از آن برای کار طراحی خود استفاده کنید. استفاده از مدلهای آماده به دانشجویان طراحی و مهندسان معماری کمک می کند تا کار خودشان را سریعتر و حرفه ای تر انجام دهند. برای دانلود مدلهای سه بعدی و آبجکت های تری دی مکس به افرا فایل مراجعه کنید..