دانلود قالب آماده پوستر کلاس آنلاین
قالب لایه باز پوستر تبلیغاتی
قالب لایه باز تراکت تبلیغاتی
قالب لایه باز تراکت تبلیغاتی
دانلود قالب آماده پوستر زرد رنگ
پوستر لایه باز شرکتی زرد و مشکی
پوستر لایه باز کنفرانس آنلاین آبی
پوستر لایه باز وبینار آنلاین آبی

دانلود پوستر و تراکت لایه باز

پوستر را معمولا برای دادن اطلاعات در مورد موضوعات مختلفی استفاده می‌کنند که این اطلاعات باید جامع و محدود باشد. به طوری که در یک صفحه با ابعادی که از پیش مشخص شده است بتوانند این اطلاعات را به خوبی جمع آوری و به مخاطب منتقل کنند.

انواع طرح و قالب لایه باز آماده پوستر و تراکت

در این صفحه شاهد مجموعه طرح لایه باز تراکت و پوستر تبلیغاتی ، فروشگاهی ، شرکتی، انتخاباتی، فرهنگی، گرافیکی، کاشت ناخن، رستوران، مذهبی، آرایشگاه زنانه و … مناسب جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار فتوشاپ ، ایلاستریتور و ایندیزاین می باشید. شما می توانید این مجموعه طرح را در نرم افزارهای نام برده اجرا و نسبت به ویرایش و سفارشی سازی آن ها اقدام کنید. طرح ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده همگی مناسب جهت چاپ و پرینت با رزولوشن بالا می باشند.

 

طرح پوستر و تراکت تبلیغاتی

توزیع پوستر ها یک راه ساده و پرکاربرد برای تبلیغ یک رویداد یا محصولات تجاری است. از آنجا که طول عمر آگهی ها بسیار کوتاه است ، طراحی یک بروشور چشم نواز برای جلب توجه مخاطب از اهمیت بالایی برخوردار است. استخدام طراح گرافیک برای آگهی ها گران است. در این صفحه از قالبهای تبلیغاتی حرفه ای طراحی شده دیدن کنید.

 

هدف شما هرچه باشد ، خواه برای رویدادی مانند کنسرت و مهمانی یا ترویج مشاغل فروشنده کالا ، آرایشگاه، موضوع یا صنعت تبلیغات را جستجو کنید ، مانند برگه تبلیغاتی برای یک رستوران جدید ، کنسرت آینده یا محصولات جدید منتشر می شود با انتخاب مجموعه گسترده ای از پوستر های تبلیغاتی ، مطمئناً یکی از جذاب را پیدا خواهید کرد که مردم دوست دارند بخوانند.

 

قالب پوستر و تراکت را با اطلاعاتی که می خواهید در اختیار عموم قرار دهید سفارشی کنید و متوجه خواهید شد که با این پوسترها ، که دارای طرح بندی جذاب و فونت های حرفه ای هستند ، بسیار آسان است. به راحتی می توان آنها را با استفاده از قالب PSD یا EPS و AI سفارشی کرد. پس از انجام همه کارها ، این پوستر و تراکت ها را چاپ کنید و به نظر می رسد که آنها موفقیت بزرگی در هدف شما خواهند داشت زیرا شامل طراحی فریبنده به همراه پیام مفیدی است که می توان به سرعت منتقل کرد.