طرح لایه باز موکاپ لباس فوتبال
موکاپ نمایش وب سایت

موکاپ نمایش وب سایت

علیرضا براتچی علیرضا براتچی

تاریخ انتشار: 19 اسفند 1402
دانلود موکاپ جعبه بسته بندی (کارتن)
طرح لایه باز موکاپ متن روی تیشرت مانکن
طرح لایه باز موکاپ لوگو پرز دار
موکاپ نمایش وب سایت

موکاپ نمایش وب سایت

علیرضا براتچی علیرضا براتچی

تاریخ انتشار: 23 اسفند 1402
کارت ویزیت آبی رنگ

کارت ویزیت آبی رنگ

لیوا گرافیک لیوا گرافیک

تاریخ انتشار: 19 اسفند 1402
موکاپ تراکت تبلیغاتی a4

موکاپ تراکت تبلیغاتی a4

لیوا گرافیک لیوا گرافیک

تاریخ انتشار: 18 اسفند 1402

دانلود موکاپ

موکاپ یکی از ابزارهای کمکی در نرم افزار فتوشاپ است که می تواند روند طراحی و انجام یک پروژه گرافیکی را بسیار سریعتر کند. مثلا ممکن است شما بخواهید محصولات خودتان را در محل خاصی نمایش دهید یا لوگوی خودتان را روی یک تیشرت طراحی کنید یا کارهای این چنینی را انجام دهید. انجام این کار توسط خودتان ممکن است ساعت ها وقت شما را بگیرد و در نهایت کیفیت مناسب و قابل قبولی نداشته باشد؛ در این حالت بهترین انتخاب برای شما دانلود موکاپ لایه باز است. شما می توانید از دانلود موکاپ فتوشاپ برای این کار استفاده کنید و با استفاده از موکاپ ها کارهای این چنینی را راحت تر انجام دهید.

 

موکاپ لوگو

موکاپ لوگو همانطور که در ابتدا هم اشاره کردیم، معمولا به این صورت است که می توانید لوگوی خودتان را به نحوه خاصی نمایش دهید. مثلا ممکن است شما بخواهید لوگوی خودتان را روی یک تکه کاغذ، روی یک تیشرت، روی یک بیلبورد تبلیغاتی و یا هرجای دیگری قرار دهید و برای این کار می توانید از دانلود موکاپ لوگو استفاده کنید.

 

موکاپ کارت ویزیت

مانند لوگو که به آن اشاره کردیم، ممکن است شما بخواهید کارت ویزیت خودتان را به صورت خاصی نمایش دهید. مثلا ممکن است بخواهید کارت ویزیت شما به صورتی نمایش داده شود که روی یک میز قرار دارد و فضای جذابی را ایجاد می کند. این کار با استفاده از موکاپ به سادگی چند کلیک و جایگزینی عکس کارت ویزیت قابل انجام است و با دانلود موکاپ کارت ویزیت می توانید به راحتی چنین طرحی را برای خودتان پیاده سازی کنید.

 

موکاپ کتاب

اگر یک نویسنده باشید، قطعا دوست دارید که کتاب خودتان را به صورت یک کتاب در دست افراد مختلف یا روی یک میز یا در کتاب فروشی نمایش دهید. با استفاده از موکاپ کتاب برای انجام چنین کاری، کافی است فقط عکس جلد کتاب خودتان را در موکاپ جایگزین کنید و به سادگی یک طرح با مشخصات و نحوه نمایش موردنیاز خودتان ایجاد کنید. چنین طرحی می تواند در پرفروش شدن کتاب شما در شبکه های اجتماعی و وبسایت کمک زیادی کند.

 

موکاپ رایگان

برخی از موکاپ ها که برای طراحی زحمت کمتری نیاز دارند، به صورت رایگان قرار داده می شوند و شما می توانید با دانلود موکاپ رایگان به راحتی از این موکاپ ها استفاده کنید. البته توصیه ما این است که اگر میخواهید یک موکاپ حرفه ای و غیرتکراری داشته باشید، حتما سعی کنید از موکاپ هایی استفاده کنید که پولی هستند و افراد کمتری از آنها استفاده کرده اند.

 

موکاپ مهر

خیلی از افراد و شرکت ها هستند که مهر خودشان را دارند و برای نمایش چنین مهری نیاز به این دارند که آن را روی یک کاغذ یا پاکت طراحی کرده و به دیگران نمایش دهند. اولین راهکار برای چنین کاری این است که شما مهر خودتان را روی یک کاغذ بزنید و از آن عکاسی کنید که این موضوع باعث می شود جزئیات و حس واقعی بودن خیلی منتقل نشود.

اما با استفاده از موکاپ مهر، شما می توانید به راحتی چنین کاری را انجام دهید و جزئیات و واقعی بودن موکاپ نیز بسیار طبیعی تر از حالت عادی خواهد بود.

 

موکاپ ست اداری

ست اداری، محصولی است که برای برندینگ بسیار کاربرد دارد و افرادی که به فکر برندینگ حرفه ای هستند، معمولا از ست های اداری استفاده می کنند و برای خودشان یک ست طراحی می کنند.

اگر می خواهید یک ست اداری حرفه ای داشته باشید یا اگر می خواهید برای مشتری خودتان یک ست اداری طراحی کنید، برای نمایش این ست بهترین راه استفاده از موکاپ ست اداری است. شما می توانید با دانلود این موکاپ، به راحتی طرح نهایی خودتان را دیده و آن را بررسی کنید.

 

موکاپ جعبه

جعبه یکی از اجزای مهم در بسته بندی محصولات است و به همین خاطر باید به بهترین شکل طراحی شود. برای اینکه بتوانید طرح نهایی جعبه طراحی شده را بهتر ببینید یا به مشتری نمایش دهید، بهترین راهکار استفاده از موکاپ جعبه است که این کار کمک می کند جعبه راحت تر قابل بررسی باشد. همچنین این کار برای نمایش محصولات خودتان نیز کاربرد زیادی دارد.

 

موکاپ پوستر

پوسترها معمولا برای نمایش تصاویر خاص استفاده می شوند و شما می توانید با استفاده از آنها کارهای مختلفی انجام دهید. اگر می خواهید عکس خاصی را به صورت پوستر نمایش دهید، دانلود موکاپ پوستر یکی از بهترین راه حل ها برای شما خواهد بود. همچنین شما می توانید با دانلود موکاپ تراکت چنین کاری را انجام دهید و تراکت های خودتان را به صورت حرفه ای تر مشاهده کنید.

در سایت افرا فایل شما می توانید انواع موکاپ پوستر، کتاب، کارت ویزیت، لوگو، ست اداری و... را دانلود کرده و از آن برای کسب و کار خود یا برندسازی خود استفاده کنید. تمام موکاپ های سایت افرافایل به صورت جذاب و زیبا توسط بهترین طراحان آماده شده است و شما می توانید پس از تهیه و دانلود آنها، تغییرات موردنظر خود را خیلی راحت و سریع روی آنها اعمال کنید.