کاور هایلایت اینستاگرام صورتی
کاور هایلایت اینستاگرام رنگی

دانلود کاور هایلایت اینستاگرام

از سال 2016 ، هنگامی که فیس بوک ویژگی استوری را در اینستاگرام معرفی کرد ، این شبکه اجتماعی احیا شد و تقریباً همه کاربران از آن استقبال کردند. با استفاده از این ویژگی ، می توانید هر لحظه از زندگی خود را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید و استوری های مورد علاقه خود را هایلایت کرده و آنها را در صفحه خود نگه دارید.

پروفایل اینستاگرام جایی است که امروزه اولین تأثیر را بر اکثر فالوئرها گذاشتید. کاور هایلایت استوری اینستا و عناوین برای حرفه ای بودن و دنبال کردن آنها مهم است. بنابراین بیایید استوری های خود را هایلایت کنیم و لایک های بیشتری کسب کنیم!

کاور هایلایت رایگان و پولی برای استوری های اینستاگرام را از سایت ما دانلود کنید.

به راحتی می توانید کاور هایلایت استوری ها را دانلود کرده و آن را بر روی عکس هایلایت های اینستاگرام خود قرار دهید.

همه ی این قالب های لایه باز کاور هایلایت اینستاگرام در فایل های لایه باز PSD و AI و EPS ارائه می شوند. این بدان معناست که می توانید آنها را در Adobe Photoshop و Illustratore ویرایش کنید و طبق سلیقه و کسب و کار خودتون تغییر بدید و استفاده کنید.مانند قالب استوری فروشگاهی، زرد، مشکی، بنفش، عاشقانه، تولد و غیره...

کاور هایلایت استوری اینستا

استوری ها محبوب ترین ویژگی اینستاگرام هستند. همه از آنها برای بیان خود استفاده می کنند. اینستاگرام حتی به شما امکان می دهد برخی از بهترین استوری های خود را در صفحه نمایه خود انتخاب و هایلایت کنید.

شاید متوجه شده باشید که برخی از پروفایل های اینستاگرام دارای نمادهای منحصر به فرد برای هایلایت کردن استوری اینستاگرام هستند.

خوب ، بسیاری از وبلاگ نویسان اینستاگرام اکنون از نآیکون های هایلایت اینستاگرام استفاده می کنند تا نکات برجسته داستان خود را جذاب تر کرده و با مارک تجاری آنها مطابقت داشته باشد. همچنین یک راه عالی برای متمایز شدن از جمعیت است. و البته ، برای برانگیختن کنجکاوی در افراد برای دریافت کلیک بیشتر برای استوری های اینستاگرام شما.

تغییر طراحی هایلایت های اینستاگرام شما بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به پروفایل اینستاگرام خود بروید و بر روی Edit Highlight کلیک کنید. سپس Edit Cover را انتخاب کرده و نمادی را از گالری خود انتخاب کنید تا جایگزین تصویر کاور هایلایت جلد شود.

فراموش نکنید ، برای ایجاد این کاور هایلایت باید آیکون هایی با طرح های خلاقانه داشته باشید. می توانید با بررسی مجموعه عکس کاور هایلایت اینستاگرام ما که در این صفحه انتخاب شده است ، شروع کنید.