تکسچر دیوار گچی

تکسچر دیوار گچی

سید علی حسینی سید علی حسینی

تاریخ انتشار: 10 بهمن 1402
تکسچر سبز

تکسچر سبز

سید علی حسینی سید علی حسینی

تاریخ انتشار: 07 بهمن 1402
تکسچر متن رنگ بنفش و نقره ای
پتر اسلیمی طلایی

پتر اسلیمی طلایی

لیوا گرافیک لیوا گرافیک

تاریخ انتشار: 13 دی 1402
تکسچر آبی

تکسچر آبی

سید علی حسینی سید علی حسینی

تاریخ انتشار: 25 آبان 1402
پترن خوشنویسی گرافیکی

پترن خوشنویسی گرافیکی

رضا گرافیک رضا گرافیک

تاریخ انتشار: 14 آبان 1402

دانلود تسکچر، انواع طرح و قالب لایه باز تکسچر رایگان فتوشاپ مانند تکسچر سنگ، آجر،‌کاغذ دیواری، پارچه، چوب،‌دیوار، کاغذ، معماری

تکسچر برای چیست؟

آیا تا به حال به ویژگی باور نکردنی تکسچر (بافت) توجه کرده اید؟ راهی که می تواند حالت یا حتی درجه حرارت خاصی را نشان دهد؟ خوب ، طراحان دارند! و آنها هر روز روشهای منحصر به فردی برای استفاده از تکسچرها برای حداکثر تأثیر می یابند.

تکسچر، احساس یا ظاهر هر سطح یا ماده ای است. در طراحی ، تکسچرها اغلب به عنوان زمینه ، روکش یا عناصر اضافی که مکمل کارهای هنرمند هستند استفاده می شوند.

و به دلایل زیادی می خواهید تکسچر های پس زمینه را در قطعات خود قرار دهید:

تکسچرها به طرح های شما شخصیت می بخشند. کل حرکت گرانج اوایل دهه 90 را به خاطر دارید؟ آن حرکت مترادف با تکسچر بود. این احساس به عنصری مهم برای مد و موارد دیگر تبدیل شد. بنابراین با خیال راحت شخصیت های مختلفی را که می توانید در تکسچر های مختلف بیابید کشف کنید.

تکسچرها طرح های شما را زنده می کنند. شما می توانید یک پس زمینه ساده خسته کننده را تنها با چند تخته چوبی به یک صحنه روستایی جذاب تبدیل کنید ، یا تخیل خود را برای یک طرح تجربی و انتزاعی رها کنید. افزودن حتی کمی تکسچر می تواند تا حد زیادی کمک کند.

تکسچرها واقع گرایی را به کار شما می افزایند. هیچ چیز در طبیعت کاملاً صاف نیست. و وقتی در نرم افزارهای دیجیتالی طرح هایی ایجاد می کنید ، کارهای شما غیر طبیعی به نظر می رسند. به سادگی تکسچری را به چند شیء یا پس زمینه اضافه کنید تا کار خود را فوراً تغییر دهید.

از تکسچر ها می توان برای هر چیزی استفاده کرد! هیچ محدودیتی در نحوه استفاده از بافت وجود ندارد. برای جلوه های باورنکردنی ، آن را در تصاویر پس زمینه دسکتاپ ، پس زمینه وب سایت یا نقاشی های دیجیتالی خود قرار دهید.

خوب به نظر می رسد ، درست است؟ بنابراین سر بزنید و مجموعه تکسچر های زمینه ما را کشف کنید. از طراحان پرشور ساخته شده اند و می توانند برای طیف گسترده ای از طرح ها ، طرح های چاپ ، جلوه های متن و برس های سفارشی استفاده شوند.

تکسچر

در اینجا تکسچرها بیشتر با فرمت AI و EPS آماده شده اند و تکسچرها کاملا لایه باز هستند شما میتوانید به راحتی آنها را دانلود کنید و به راحتی ویرایش کنید و استفاده کنید.