دانلود بروشور و کاتالوگ

کسب و کار یا گروه خود را با قالب های آماده بروشور حرفه ای تبلیغ کنید. یک راه عالی برای ارتقاء کسب و کار یا سازمان شما داشتن یک بروشور با ظاهر حرفه ای است. بروشورها راهی عالی برای معرفی یک شرکت ، سازمان ، محصولات یا خدمات هستند. معمولاً بروشورها توسط فروشنده بین مشتریان بالقوه توزیع می شود. در نتیجه ، بروشور باید فریبنده و با کیفیت باشد. استخدام یک طراح گرافیک حرفه ای برای ساخت بروشور به اندازه ایجاد یک قالب با استفاده از الگوهای بروشور مقرون به صرفه نیست.

افرا فایل قالب های بروشور حرفه ای را ارائه می دهد که طیف وسیعی از صنایع را برای شما انتخاب می کند ، که به صورت PSD ، EPS یا AI هستند. یک بروشور می تواند چندین تا داشته باشد که چندین صفحه یا صفحه اطلاعات ایجاد می کند ، مانند یک C-fold ساده یا یک، two-fold دو لت، tri-fold سه لت. طرح بندی مناسب ، اندازه ها ، چین ها ، رنگ هایی را که می خواهید انتخاب کنید یا فکر می کنید می توانند کسب و کار شما را به خوبی نشان دهند. فایل را با استفاده از Adobe Photoshop یا Illustrator باز کنید و سپس متن سفارشی خود را از جمله ، نام شرکت ، آدرس وب سایت ، شماره تلفن تماس ، فراخوان به اقدام ، پیشنهادات ویژه ، خدمات یا سایر جزئیات رویداد اضافه کنید. می توانید آرم شرکت ، عکس های محصول ، معرفی شرکت خود را اضافه کنید.

بروشورها به طور قابل توجهی اطلاعات یا جزئیات مربوط به هدف خاص شما را نشان می دهند. در ساخت یک بروشور ، هدف اصلی شما جلب توجه هدف است. توجه داشته باشید که کار بروشور شما جلب توجه است. بروشور شما باید در یک نگاه چشم نواز باشد. مفهوم آن باید دارای طرح های خلاقانه و زمینه های پیچیده باشد تا بتواند افرادی را که آن را می خوانند جذب کند.

با استفاده از قالب های بروشور که به راحتی قابل سفارشی سازی و آماده چاپ هستند، می توانید بروشورهای تبلیغاتی با بهترین کیفیت خود را به راحتی و بدون مهارت طراحی زیاد ایجاد کنید. از همین حالا شروع به انتخاب کنید و بروشورهای برجسته و با کیفیت بالا را برای نمایش محصولات و خدمات خود چاپ کنید.

قالب سه لت

قالب های تریفولد(سه لت) برای بروشورها برای طیف گسترده ای از خدمات و سازمان ها وجود دارد ، از جمله الگوی بروشور برای طراحی داخلی ، معماری ، خدمات پزشکی ، پیمانکاران، خام، مذهبی، انتخاباتی، تبلیغاتی و مدارس.

همه قالب های بروشور قابل چاپ هستند قالب های بروشور را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی برای شما مناسب است.

بروشور تجاری چیست؟

بروشور تجاری یک رسانه تبلیغاتی چاپی دو یا سه تایی یا تک برگی است که دارای اطلاعات مربوطه و تصاویر مربوط به یک نام تجاری است. شرکتها آن را برای مخاطبین هدف خود پخش می کنند تا این حقایق را برای جذب مشتریان جدید و تبدیل آنها به مشتری ارسال کنند.

 

در بروشور چه مواردی را باید درج کرد؟

یک خط جذاب برای جذب علاقه به مطالعه.

یک پیام خاص در جملات ساده.

از تصاویری خلاقانه برای شکستن لحن یکنواخت و جذاب جلوه دادن آن استفاده کنید.

اطلاعات مهم ، شناخت ، جزئیات جایزه را قرار دهید.

بروشور را با استفاده از فضای سفید متعادل کنید.

با اطلاعات غلط یا غلط مباهات نکنید.

 

بروشور چه هدفی دارد؟

هدف از بروشور اطلاع رسانی و تبلیغ یک نام تجاری خاص و خدمات آن برای مشتریان احتمالی آن است. بروشورها اسناد تبلیغاتی و تاشو هستند که عمدتا برای اهداف تبلیغاتی و بازاریابی استفاده می شوند. این یک رویکرد جیبی پسند است و همچنین می تواند در پروژه های آینده به آن اشاره شود.

 

بروشورها چگونه مشاغل را ارتقا می دهند؟

بروشورها اطلاعات زیادی را در فضای فشرده خود ذخیره می کنند. این اسناد با حفظ مناطق برای جزئیات محصول و خدمات ، توضیحات کوتاه و برجسته ترین محتوای مرتبط ، کسب و کارها و برندها را ارتقا می دهند. این اسناد راحت تر و موثرتر از سایر منابع چاپی مانند نامه ها و کارت پستال ها هستند.