قالب لایه باز ایلاستریتور بروشور
قالب لایه باز ایلاستریتور بروشور
بروشور سه لت لایه باز روغن کشی

دانلود بروشور لایه باز

 

بروشور، از جمله محصولات تبلیغاتی هستند که برای معرفی یک محصول یا خدمات مورد استفاده قرار می گیرند. تاثیر بروشور در بازار ایران و جهان ثابت شده است. اگر شما محصول یا خدمات خاصی دارید یا می خواهید حرفه خود را بهتر معرفی کنید، می توانید از بروشور کمک بگیرید. معمولا در نمایشگاه ها از بروشور استفاده زیادی می شود. طراحی درست بروشور اهمیت زیادی دارد و در جذابیت آن تاثیر زیادی می گذارد. بروشور تبلیغاتی باید به گونه ای طراحی شود که هم جذابیت بصری داشته باشد و بتواند مخاطب را جذب کند و هم چیدمان محتوای آن به گونه ای باشد که بتواند مخاطب را با خود همراه کند.

 

همچنین استفاده از عکس های حرفه ای در بوشور بسیار مهم است و شما در طراحی بروشور باید این موضوع را نیز مدنظر قرار دهید. برای ایجاد طرح بروشور روش های مختلفی وجود دارد. یکی از بهترین روش ها که اکثر افراد حرفه ای از آن استفاده می کنند و هم زمان و هم هزینه کمتری برای شما خواهد داشت، دانلود بروشور به صورت آماده است.

 

 

 

بروشور لایه باز

 

بروشور لایه باز به این صورت هستند که شما می توانید با دانلود فایل موردنظر و باز کردن آن در نرم افزار فتوشاپ، به ویرایش تمامی بخش ها دسترسی داشته باشید. پس از این کار نیاز است که متن ها، عکس ها و رنگ های دلخواه خودتان را در طرح موردنظر قرار دهید تا آن را شخصی سازی کنید.

 

با چنین کاری شما می توانید به راحتی بروشور تبلیغاتی خودتان را ایجاد کنید و نیازی نیست که هزینه و زمان زیادی را برای طراحی بروشور در نظر بگیرید.

 

در سایت افرافایل شما می توانید طرح آماده بروشور را دانلود کرده و از آن برای طراحی انواع بروشور استفاده کنید.

 

بروشور مذهبی

 

معمولا برای معرفی برنامه های مذهبی و جذب مخاطبان بیشتر، از بروشور مذهبی استفاده می شود تا بتوان برنامه موردنظر را به صورت کامل معرفی کرده و مشخصات و اطلاعات لازم را به مخاطب منتقل کرد.

 

بروشور مذهبی باید طرح خاص و جذابی داشته باشد که مناسب مراسمات مذهبی باشد و بتواند به خوبی مخاطب را جذب کند. برای طراحی یک بروشور مذهبی حرفه ای، بهترین و راحت تر راه دانلود بروشور است. شما می توانید طرح های موجود برای این موضوع را بررسی کنید و طرح موردنظر خودتان را انتخاب کنید و سپس با دانلود طرح موردنظر و شخصی سازی آن، بروشور دلخواه خودتان را ایجاد کرده و از آن برای تبلیغ مراسم مذهبی خودتان استفاده کنید.

 

 

 

بروشور سه لت

 

بروشور سه لت به بروشوری گفته می شود که در حالت باز به صورت کاغذ A4 است و این بروشور معمولا شامل 6 بخش کوچکتر به صورت پشت و رو می شود و تمام این بخش ها باید به صورت جداگانه طراحی شوند.

 

طراحی حرفه ای این بخش ها می تواند بسیار زمان بر و خسته کننده باشد و باعث می شود که زمان زیادی از شما گرفته شود، اما دانلود بروشور می تواند باعث شود که شما یک طرح آماده داشته باشید و 6 بخش مختلف آن را به سلیقه خودتان ویرایش کنید و در این حالت برایتان همه چیز آماده است و کافی است ویرایش های دلخواه خودتان را انجام دهید. با دانلود بروشور سه لت آماده، به جای صرف زمان و انرژی برای طراحی بروشور و قسمت بندی برگه بروشور، زمان بیشتری را به نوشتن بروشور و طراحی تصاویر اختصاص دهید و درنتیجه بروشور زیباتری داشته باشید.

 

 

 

بروشور تبلیغاتی

 

یکی از موارد عالی و تاثیرگذار در برندسازی، طراحی بروشور است. در طراحی بروشور تبلیغاتی گاهی اوقات دیده می شود که کسب و کارها یک طرح را از ابتدا پیاده سازی می کنند. این کار هم زمان خیلی زیادی را مصرف می کند و باعث تلف شدن وقت شما می شود و هم در نهایت طرح بروشور شما ممکن است غیرحرفه ای و ناهماهنگ شود.

 

طرح های زیادی برای بروشور تبلیغاتی وجود دارند که قبلا توسط یک طراح حرفه ای ایجاد شده اند و به صورت فایل PSD در دسترس هستند. شما می توانید این طرح ها را دانلود کرده و آنها را ویرایش کنید و یک طرح حرفه ای برای خودتان بسازید. این کار هم به هزینه بسیار کمی نیاز خواهد داشت و هم زمان طراحی آن به چند دقیقه کاهش پیدا می کند.

 

در سایت افرافایل شما می توانید انواع طرحهای بروشور را دانلود کرده و از آن برای کسب و کار خود یا برندسازی خود استفاده کنید. تمام بروشورهای سایت افرا فایل به صورت جذاب و زیبا توسط بهترین طراحان آماده شده است و شما می توانید پس از تهیه و دانلود آنها، تغییرات موردنظر خود را خیلی راحت و سریع روی بروشورها اعمال کنید و بروشور موردنظر خود را خیلی سریع آماده کنید.