بنر لایه باز پوشاک مردانه
فروشگاه مرغ و ماهی محله

فروشگاه مرغ و ماهی محله

mostafa eskandari mostafa eskandari

تاریخ انتشار: 01 شهریور 1401
بنر گیم نت game net

بنر گیم نت game net

سینا ملک محمدی سینا ملک محمدی

تاریخ انتشار: 20 مرداد 1401
تابلو ایستاده مشاورین املاک
بنر آرایشگاه

بنر آرایشگاه

طراحی لوکس دیزاین طراحی لوکس دیزاین

تاریخ انتشار: 25 خرداد 1401
بنر سایت فروشگاهی کاملا لایه باز
طرح لایه باز شعار سال 1401

طرح لایه باز شعار سال 1401

سید شعیب رضایی سید شعیب رضایی

تاریخ انتشار: 20 فروردین 1401
بنر سایت فروش ویژه عید نوروز
قالب لایه باز ایلاستریتور بنر نوروزی
قالب لایه باز ایلاستریتور بنر نوروزی
بنر سایت فروشگاهی

بنر سایت فروشگاهی

مهدی وکالتی مهدی وکالتی

تاریخ انتشار: 20 بهمن 1400
بنر لایه باز تخفیف روز پدر
بنر لایه باز تخفیف روز پدر
طرح لایه باز برای  طراحی پست
طرح لایه باز بنر برای  طراحی
فایل لایه باز بنر صورتی گل دار
فایل لایه باز بنر کافی شاپ
قالب لایه باز ایلاستریتور بنر کسب و کار
قالب لایه باز ایلاستریتور بنر ورزشی
قالب لایه باز ایلاستریتور بنر کسب و کار
قالب لایه باز فتوشاپ بنر مبلمان

دانلود بنر و استند

بنر تبلیغاتی یکی از پراستفاده ترین روش های تبلیغات در دنیای آفلاین است و کسب و کارهای زیادی به دنبال این هستند که با طراحی بنر برای خودشان، کار تبلیغات را حرفه ای تر انجام دهند.

البته باید بدانید که بنر تبلیغات هم در دنیای آفلاین کاربرد دارد و هم خیلی از وبسایت ها به بنر سایت نیاز دارند تا بتوانند محصولات و خدمات خودشان را معرفی کنند. برای طراحی بنر اولین راه این است که خودتان از ابتدا طراحی را انجام دهید که این موضوع می تواند بسیار زمان بر باشد و وقت زیادی از شما بگیرد. راهکار دوم که بهتر و بهینه تر است، این است که با دانلود بنر و استند برای خودتان یک طرح حرفه ای و جذاب ایجاد کنید.

روش دوم هم بسیار سریعتر انجام خواهد شد و هم هزینه کمی برایتان خواهد داشت و می توانید طرح های متفاوت و جذابی را نیز برای خودتان ایجاد کنید. با این روش شما می توانید استند بنر و بنر سایت را به صورت بسیار حرفه ای و تنها در چند دقیقه طراحی کنید.

 

بنر آرایشگاه

اگر می خواهید برای آرایشگاه خودتان در سطح شهر تبلیغ کنید یا به یک استند برای درب آرایشگاه خودتان نیاز دارید تا مشتریان از مغازه شما آگاه شوند، می توانید با ساخت یک بنر آرایشگاه حرفه ای این کار را انجام دهید.

اگر بخواهید خودتان چنین طرحی را ایجاد کنید یا آن را به یک گرافیست بسپارید، قطعا هزینه و زمان زیادی باید صرف کنید و در نهایت ممکن است طرح موردنظر برایتان جالب نباشد. اما شما می توانید با دانلود بنر و استند و ویرایش طرح های آماده موجود برای این موضوع، به راحتی بنر آرایشگاه خودتان را طراحی کنید و آن را چاپ کرده و استفاده کنید.

اگر قصد طراحی بنر و استند برای کارهای زیبایی را دارید، می توانید طرح آماده بنر و استند را از سایت افرا فایل دانلود کنید و تغییرات موردنظر خود را روی آنها اعمال کنید تا بنر موردنظر خود را مطابق با سلیقه و نیاز خود طراحی کنید.

 

بنر لایه باز

بنر لایه باز، راهکاری است که برای ایجاد سریعتر طرح های دلخواه خودتان می توانید از آن استفاده کنید. بنر لایه باز قبلا توسط یک طراح حرفه ای تولید و طراحی شده است و تمام زحمات این فایل توسط طراح کشیده شده است. شما تنها کافی ست که بنر موردنظر خودتان را دانلود کرده و با چند کلیک ساده و جایگزینی عکس و متن ها طرح دلخواه خودتان را پیاده سازی کنید.

این کار هم باعث می شود که هزینه خیلی ناچیزی برای طراحی طرح خودتان بپردازید و هم کمک می کند زمان بسیار کمی بگذارید و یک طرح خیلی حرفه ای برای کار خود ایجاد کنید.

 

بنر خیرمقدم

برای خیر مقدم گفتن و خوشامدگویی به افرادی که از سفرهای زیارتی یا کاری بازگشته اند یا افرادی که قرار است از اداره خاصی بازدید کنند، معمولا از بنر استفاده می شود. برای طراحی چنین بنری شما باید سلیقه خوبی به خرج دهید تا بتوانید خیر مقدم را به بهترین شکل انجام دهید. بنر خیر مقدم به صورت لایه باز وجود دارد که شما میتوانید با دانلود بنر و استند خیر مقدم و ویرایش آن، یک طرح حرفه ای و جذاب ایجاد کنید. در سایت افرا فایل شما می توانید فایل بنر خیر مقدم را دانلود کرده و از آن استفاده کنید.

 

بنر تسلیت

برای تسلیت گفتن فوت عزیزان و نزدیکان، معمولا افراد از بنر تسلیت یا بنر ترحیم استفاده می کنند. بنرهای تسلیت باید در سایزها و طرح های مختلفی باشند و به گونه ای خاص طراحی شوند تا نظر دیگران را جلب کنند. به همین خاطر باید از طرح های زیبایی که برای این کار وجود دارند استفاده کنید.

دانلود بنر و استند تسلیت به شما کمک می کند که طرح های مختلفی برای این کار داشته باشید و آنها را به مشتریان خودتان ارائه دهید.

 

بنر انتخاباتی

در دوران انتخابات، معمولا برای تبلیغات در سطح شهر یا در ستاد تبلیغاتی کاندیدا، از بنر انتخاباتی استفاده می شود تا کاندیدای موردنظر بهتر معرفی شود. اگر مرکز چاپ دارید و می خواهید از این کار درآمد قابل توجهی داشته باشید، بهترین راهکار این است که از دانلود بنر و استند انتخاباتی استفاده کنید تا طرح های زیادی برای این کار داشته باشید و بتوانید برای کاندیدای موردنظر طرح های حرفه ای ایجاد کرده و از این راه کسب درآمد کنید.

 

در سایت افرافایل، شما می توانید انواع طرح های بنر و استند با طراحی های جالب و حرفه ای را دانلود کنید و از آن برای طراحی بنر خیر مقدم، بنر آرایشی، بنر تبلیغاتی و بنر انتخاباتی استفاده کنید تا خیلی سریع و راحت بتوانید کار طراحی بنر و استند را انجام دهید.