دانلود قالب استوری اینستاگرام لایه باز 

قالب های استوری اینستاگرام روندی رو به رشد در اینستاگرام برای تأثیرگذاران ، مشاغل و کاربران عادی دارد. این قالب های استوری اینستاگرام به شما امکان می دهد استوری های مارک دار خود را که دارای رنگ ، تن ، سبک و قالب یکنواخت هستند با دقت ایجاد کنید.

قالب استوری اینستاگرام

اینستاگرام یک ابزار بازاریابی غیرقابل انکار است ، اما امروزه با داشتن بیش از 25 میلیون کسب و کار در این پلتفرم ، بسیار مهم است که برای ایجاد استوری های طراحی شده و متفکرانه اینستاگرام وقت بگذارید تا برجسته شوید.

شما باید یک برنامه طراحی استراتژیک را در اینستاگرام کسب و کار خود اعمال کنید تا بتوانید افراد وفادار خود را جذب کرده و در درازمدت در برنامه موفق شوید.

با این حال ، ایجاد یک صفحه تمیز و منسجم در اینستاگرام نیاز به مهارت های طراحی دارد که ممکن است احساس کنید فاقد آن هستید. به علاوه ، الگوریتم اینستاگرام از برندهایی که حداقل ۵ بار در روز استوری می گذارند ، حمایت می کند - این تعهد زمانی می تواند بر استرس شما بیفزاید.

اگر اینطور است ، شما خوش شانس هستید-راه هایی وجود دارد که می توانید قالب استوری های آماده و از پیش ساخته شده اینستاگرام را ایجاد کنید ، بنابراین یک ذخیره آماده به کار دارید. علاوه بر این ، با اطمینان از استفاده از قالب های یکسان برای استوری های مختلف ، زمان ساده تری برای ایجاد یک خوراک منسجم و زیبا از نظر زیبایی خواهید داشت.

 

در این سایت مجموعه ای از قالب های رایگان استوری اینستاگرام که می توانید بلافاصله بارگیری کرده و برای استوری اینستاگرام خود استفاده کنید. قالب های انتخاب شده در این مجموعه بسیار مدرن ، چشم نواز هستند و مطمئناً می توانند فالوورهای اینستاگرام شما را تحت تاثیر قرار دهند.

همه ی این قالب های استوری رایگان اینستاگرام در فایل های لایه باز PSD و AI و EPS ارائه می شوند. این بدان معناست که می توانید آنها را در Adobe Photoshop و Illustratore ویرایش کنید و طبق سلیقه و کسب و کار خودتون تغییر بدید و استفاده کنید.مانند قالب استوری تبلیغاتی، خبری، مذهبی، تخفیف، تسلیت، تولد و غیره...

 

استوری اینستاگرام

استوری های اینستاگرام روشی محبوب برای به اشتراک گذاشتن به روزرسانی ها در قالب فیلم ، عکس یا حتی یک متن ساده با دوستان و دنبال کنندگان بوده است. استوری های اینستاگرام تنها برای 24 ساعت ظاهر می شوند و به کاربران احساس فوری نیاز می دهند که قبل از ناپدید شدن یک داستان نیاز به دیدن آن داشته باشند. با مجموعه قالبهای رایگان داستان استوری اینستاگرام ، قالب های پس زمینه استوری اینستاگرام و قالب های جلد برجسته استوری اینستاگرام ، شما نیز می توانید در عرض چند دقیقه داستانهای زیبا و جذاب IG ایجاد کنید.

خواه شما یک مارک تجاری هستید که می خواهید با دنبال کنندگان خود ارتباط برقرار کنید یا یک کاربر معمولی هستید که مایل به برقراری ارتباط با دوستان خود هستید ، سایت افرافایل دارای طیف گسترده ای از چیدمان ها و سبک های داستان اینستاگرام برای انتخاب است.

با استوری های اینستاگرام خود برجسته شوید

استوری های اینستاگرام راهی عالی برای برقراری ارتباط با مخاطبان و افزایش میزان مشارکت در اینستاگرام است. با کمک این قالب های استوری اینستاگرام مدرن ، می توانید در بین رقبای خود برجسته شده و توجه مخاطبان خود را جلب کنید ، بنابراین عجله کنید و آنها را امروز بارگیری کنید.

با این حال ، ایجاد استوری های جذاب و منحصر به فرد اینستاگرام روزانه می تواند دشوار و وقت گیر باشد. به همین دلیل است که ما این مجموعه قالب های استوری اینستاگرام را برای کمک به شما در طراحی استوری های شگفت انگیز اینستا بدون تلاش آماده کردیم.

در اینجا قالب های استوری اینستاگرام رایگان برای همه از مشاغل کوچک گرفته تا وبلاگ نویسان سبک زندگی وجود دارد. نگاه کنید و دانلود را شروع کنید.