دانلود طرح لایه باز پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین با دو ورژن فارسی و انگلیسی
توضیحات

دانلود طرح لایه باز پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین با دو ورژن فارسی و انگلیسی

 

دانلود طرح لایه باز پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین با دو ورژن فارسی و انگلیسی


طرح لایه باز پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین زمانی کاربرد دارد که شما برگزارکننده دوره های آموزشی و یا مالک آموزشگاه هستید بخصوص آموزش های آنلاین و آموزشگاه زبان و موسسه ی فرهنگی و برگزارکننده کلاس های کمک درسی و فوق برنامه و کلاس های تابستانی به صورت آنلاین هستید و قرار است در مورد تخصص و دوره های خود و یا برنامه های آموزشی و کلاس های خود تبلیغات انجام دهید.
مهم نیست در حال گسترش چه کسب‌وکاری هستید، همواره راه‌های ابتکاری برای تبلیغات وجود دارد که ازجمله قدیمی‌ترین‌های آن‌ها، چاپ پوستر است.
باید بدانیم که حتی در عصر دیجیتالی امروز هم برخی از انواع تبلیغات سنتی برای کسب‌وکارها می‌تواند مفید باشد و ازجمله آن‌ها می‌توان به انواع پوستر خلاقانه اشاره کرد. ضمن این که استفاده از 
پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین در محیط های مجازی و سوشال مدیا مانند اینستاگرام و فیس بوک هم امکان پذیر است.

 

دانلود طرح لایه باز پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین با دو ورژن فارسی و انگلیسی


خیلی‌ها دیگر پوستر را دیده‌اند؛ در خیابان‌های شلوغ، چسبیده به دیوار و یا در دست رهگذران. 
پوستر تبلیغاتی ابزار تبلیغاتی است که عموماً به طور گسترده دیده می‌شود. قیمت مناسب چاپ پوستر تبلیغاتی این ابزار تبلیغاتی را به راهکاری مؤثر و مقرون‌به‌صرفه برای بازاریابی تبدیل کرده است.
طرح لایه باز پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین دارای پیام‌های کوتاه و جذابی است که معمولاً تاثیرگذار بوده و در ذهن مخاطب خود ماندگار است. با استفاده از این نوع از تبلیغات، می‌توان مخاطبان را نسبت به برنامه های آتی مطلع کرد و آنان را ترغیب به استفاده از خدمات خود نمود.
پوستر تبلیغاتی عمدتا به دلیل اینکه می‌توانند خدمات و یا آموزش های شما را به تعداد زیادی از افراد معرفی کنند، جزء یکی از موفق‌ترین روش‌های تبلیغات هستند. پوستر تبلیغاتی معمولاً بیش‌تر در جاهایی دیده می‌شود که بسیار پر رفت‌وآمد هستند. یا جاهایی که مردم برای موضوع خاصی جمع شده‌اند. تبلیغات در مبحث برندسازی در معرفی خدمات و دوره های آموزشی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. پوستر تبلیغاتی یک ابزار مناسب تبلیغ برای 
برگزارکنندگان دوره های آموزشی و یا مالک آموزشگاه ها هستید بخصوص آموزش های آنلاین و آموزشگاه زبان و موسسه ی فرهنگی و برگزارکننده کلاس های کمک درسی و فوق برنامه و کلاس های تابستانی به صورت آنلاین را هدف قرار دهند. 

 

دانلود طرح لایه باز پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین با دو ورژن فارسی و انگلیسی


طرح لایه باز پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین که مختص برگزارکنندگان دوره های آموزشی و یا مالک آموزشگاه ها هستید بخصوص آموزش های آنلاین و آموزشگاه زبان و موسسه ی فرهنگی و برگزارکننده کلاس های کمک درسی و فوق برنامه و کلاس های تابستانی به صورت آنلاین طراحی شده است، مخاطبی را که به دنبال آموزش با کیفیت است، مورد هدف قرار می‌دهد. بنابراین، طرح لایه باز پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین ابزار بسیار مناسب برای تبلیغات برگزارکنندگان دوره های آموزشی و بخصوص آموزش های آنلاین و موسسه های فرهنگی و کلاس های تابستانی و آموزش آنلاین است. اهمیت انجام تبلیغات توسط پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین، یکی از مهمترین عواملی است که به رشد کسب و کار شما کمک می‌کند و می تواند علاقه مندان به آموزش را از نقاط مختلف جذب کند.دانلود طرح لایه باز پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین با دو ورژن فارسی و انگلیسی

 

وب‌سایت افرا فایل تعداد زیادی فایل گرافیکی با عنوان طرح لایه باز پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. تمامی این فایل‌ها با قیمتی اندک و با کیفیتی بسیار بالا و معمولا با فرمت‌های PSD و JPG است که خریدار می‌تواند آنها را در قالب یک فایل زیپ شده همراه با فونت های بکار رفته در طرح دریافت کرده و متناسب با نیاز خود از آنها استفاده کند. فقط کافی است دانشی اندک از نرم‌افزارهای گرافیکی داشته باشید تا متناسب‌سازی آنها با کسب‌وکار و تخصص شما انجام شود.
 
پوشــــــــــه فــــــــــونت
تمامی فونت‌های استفاده‌شده در طرح لایه باز پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین برای راحتی کار شما در یک‌پوشه قرار داده شده تا بدون هیچ زحمتی به ابزارهای موردنیاز خود برای ویرایش طرح کاملاً لایه باز دسترسی داشته باشید. علاوه بر فونت‌های الزامی، فونت‌های مرتبط و زیبای اضافه‌ای هم در پوشهٔ فونت قرار دارد که شما با استفاده از آن‌ها نیز می‌توانید طرح کاملاً اختصاصی موردنظر خود را طراحی کنید.
 
 لطفا از دیگر محصولات من در سایت افرافایل دیدن فرمایید
 
آموزش استفاده از طرح لایه باز پوستر تبلیغ آموزشگاه و موسسات آموزشی و آموزش آنلاین
طرح لایه باز موجود در وب‌سایت افرا فایل به عنوان مرجع فروش طرح های لایه باز گرافیکی با فرمت PSD بوده و برای استفاده از این طرح لایه باز، بعد از خارج‌کردن از حالت زیپ، روی طرح لایه باز راست کلیک کرده و با نرم‌افزار فتوشاپ باز نمایید و ویرایش‌های لازم را به طور کاملاً اختصاصی برای کسب‌وکار خود انجام دهید.

 

 وب‌سایت افرا فایل به عنوان مرجع فروش طرح های لایه باز گرافیکی
برای بازدید از دیگر محصولات من دروب‌سایت افرا فایل به عنوان مرجع فروش طرح های لایه باز گرافیکی  به لینک زیر مراجعه بفرمایید
مسعود بهنود | طراح گرافیک
سایر نمونه کارها
دانلود طرح پوستر لایه باز تبلیغاتی
دانلود طرح پوستر لایه باز تبلیغاتی
دانلود طرح پوستر لایه باز تبلیغاتی
فایل های مشابه
پوستر سمینار

پوستر سمینار

Zahra Teymori Zahra Teymori

تاریخ انتشار: 03 اردیبهشت 1403
پوستر لایه باز ویژه دوره های شیمی
سوالات و نظرات
برای ارسال سوال و نظر ابتدا وارد و یا عضو سایت شوید.
اطلاعات فایل
تاریخ انتشار:
13 خرداد 1402
تعداد فروش:
33
نرم‌افزار مورد نیاز:
Adobe Photoshop
فرمت فایل:
PSD , JPG , Font , OTF , TTF
ورژن:
قابل ویرایش با نرم افزار فتوشاپ
لایه باز:
بله
حجم فایل:
31 مگابایت ورژن فارسی و انگلیسی + فونت ها
مد رنگی:
RGB
رنگ:
زمینه ی سورمه ای با محتوای مناسب و تاثیرگذار
رزولوشن:
300
سایز:
30 در 21 سانتیمتر