موکاپ طرح لایه باز سرویس خواب شامل روتختی و روبالشی طرح شماره 3
توضیحات

موکاپ طرح لایه باز سرویس خواب شامل روتختی و روبالشی

موکاپ طرح لایه باز سرویس خواب شامل روتختی و روبالشی فایل‌ لایه بازی است با فرمت PSD که در فتوشاپ قابل ویرایش است، موکاپ‌ها به‌عنوان فایل‌های پیش‌نمایش شناخته‌شده هستند. وقتی محصول خودتان را تولید کرده و می‌خواهید آن را به مشتری ارائه دهید، اینجاست که موکاپ‌ها مفیدند.موکاپ طرح لایه باز سرویس خواب شامل روتختی و روبالشی برای ارائه کامل محصول یک یا چند محصول به مشتری بسیار مفید است.

موکاپ طرح لایه باز سرویس خواب شامل روتختی و روبالشی محصول شما را به بهترین حالتی که ممکن است در آن قرار بگیرد را نمایش می‌دهد.

یکی از دلایل بسیار مهم در ارائه طرح‌ها و استفاده از این موکاپ طرح لایه باز سرویس خواب شامل روتختی و روبالشی جلب نظر مشتریان است.

موکاپ طرح لایه باز سرویس خواب شامل روتختی و روبالشی در دسترس شما سايز بزرگ بوده و رزوليشن بالایی دارد و در یک فایل زیپ در سایت بارگذاری شده است می‌توانید از موکاپ طرح لایه باز سرویس خواب شامل روتختی و روبالشی زيبا و کاربردی در فضای مجازی، چاپ و غيره به‌راحتی و بدون افت کيفيت استفاده کنيد.

 

موکاپ طرح لایه باز سرویس خواب شامل روتختی و روبالشی که در وب‌سایت افرا فایل به عنوان مرجع کاملی از طرح های لایه باز، قالب ها و ابزارهای طراحی وب سایت قرار گرفته است.

وب‌سایت افرا فایل مرجع فروش فایل های لایه باز گرافیکی 

برای بازدید از دیگر محصولات من در وب‌سایت افرا فایل به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

مسعود بهنود | طراح گرافیک

نظرات کاربران
برای ارسال نظر ابتدا وارد و یا عضو سایت شوید.
اطلاعات فایل
تاریخ انتشار:
28 اسفند 1401
فرمت فایل:
Photoshop PSD , JPG
ورژن:
قابل ویرایش با نرم افزار فتوشاپ
لایه باز:
بله
حجم فایل:
78.2
مد رنگی:
RGB
رنگ:
قابل تغییر به رنگ دلخواه
رزولوشن:
300
سایز:
45 در 30 سانتیمتر